ZAVLAŽOVANIE / Ušetrite až 40% pri realizácii

Ušetrite až 40% pri realizácii zavlažovania !!!

V súčasnosti až 6 z 10-tich zákazníkov v snahe čo najviac ušetriť, využíva možnosť tzv. svojpomocnej realizácie závlahového systému. Pri tomto spôsobe sa hlavne ušetrí na zemných a montážnych prácach. Predpokladom úspešnej realizácie je istá technická zručnosť zákazníka.

Pri tomto spôsobe realizácie sa postupuje nasledovne:

1. ZAMERANIE - u zákazníka prevedieme plošné a výškové zameranie zavlažovanej plochy (trávnik,záhony,skalka,..). Určí sa zdroj vody (studňa, potok, vodovod,...). Určíme miesto pre riadiacu jednotku, snímač zrážok, šachtu s elektroventilmi, hydrant pre napojenie záhradnej hadice,...

2. PROJEKT - navrhneme optimálne riešenie automatického závlahového systému, s ohľadom na výslednú kvalitu zavlažovania a cenu. (pomer cena/výkon). Dodáme projekt s rozpočtom, podľa ktorého zákazník postupuje pri montáži zavlažovania.

3. MATERIÁL - dodáme kompletný materiál potrebný pre realizáciu závlahového systému (čerpadlo, riadiacu jednotku, snímač zrážok, elektroventily, šachtu, rozvodné a pripojovacie potrubia, výsuvné postrekovače, tvarovky a iný spojovací materiál).

4. REALIZÁCIA

  1. montáž a zemné práce zabezpečíme a prevedieme my.
  2. montáž na povrchu prevedieme my a zemné práce (kopanie rýh a zasypanie potrubí, postrekovačov, šácht) prevedie zákazník sám podľa dodaného projektu. Ušetríte 20% pri realizácii zavlažovania.
  3. samotnú realizáciu zemné práce a montáž si prevedie zákazník sám podľa dodaného projektu a návodu na zapojenie a obsluhu. Ušetríte až 40% pri realizácii zavlažovania.


Ak máte záujem o vypracovanie projektu a rozpočtu s výkazom výmer kliknite tu.

Materiál pre zavlažovanie nájdete tu.

 

Z našej ponuky vyberáme:


slide
 
YzUzNW