Úvod »» Barenbrug Resilient Blue® GOLF 1kg, ocenená trávna golfová zmes


        

Barenbrug Resilient Blue® GOLF 1kg, ocenená trávna golfová zmes

Barenbrug Resilient Blue® GOLF 1kg

novinka

Skladom

 

Dostupnosť: 2 až 5 dní
Cena v e-shope:
15,95 EUR (Nie sme plátci DPH)

Kompletná špecifikácia

Trávna golfová zmes Barenbrug Resilient Blue® GOLF 1kg

Trávna zmes Resilient Blue® Lawn je ideálnym riešením pre záhradkárov a realizátorov požadujúcich silný trávnik s jemnými listami, ktorý odolá extrémnym poveternostným podmienkam a rýchlo sa zotaví. Netreba sa teda obávať ani extrémnych podmienok. Každá rastlina znáša v extrémnych podmienkach ťažké údery. Nie všetky sú však schopné prežiť, nieto sa zotaviť.

Trávne zmesi s trávnikovou technológiou Resilient Blue® počas extrémnych podmienok, ako sú sucho a horúčavy, trpia oveľa menej. Resilient Blue® Lawn tiež zabezpečuje najrýchlejšie zotavenie po stresových situáciách. Práve to máme na mysli pod pojmom odolnosť!

 

Resilient Blue® vyhral cenu Sports Accommodation Innovation Prize!

Po rokoch výskumu v rôznych podmienkach spoločnosť Barenbrug predstavila svoju trávnikovú technológiu Resilient Blue® počas prvého online podujatia Barenbrug Online Event vo februári 2021. Už o tri mesiace neskôr sa jej úžasný potenciál dočkal uznania a získala cenu Dutch Sports Accommodation Innovation Prize 2021 za najžiadanejšiu technológiu pre športové ihriská.

Cena, ktorá sa udeľuje každoročne, je spoločnou iniciatívou Holandského obchodného združenia pre športové a kultúrne technológie (BSNC), Holandského združenia pre šport a obce (Vereniging Sport en Gemeenten), Holandského olympijského výboru a športovej federácie (NOC*NSF) a Veľtrhu športového ubytovania (Vakbeurs Sportaccommodaties).

Balenie: 1kg (cena za 1kg = 15,95 EUR)

             1kg postačí na 40-50m2

Výsevok: 20 - 25 g/m2

Hĺbka výsevu: 5 - 10 mm

Minimálna výška kosenia: od 12 mm

Zloženie:

  • 50% Resilient Blue
  • 25% Mätonoh trváci RPR (Lolium perenne)
  • 12,5% Kostrava ovčia
  • 12,5% Kostrava červená trstnatá

 

 

 

 


 

Výrobca: Barenbrug
Hmotnosť: 1 kg
ZmEzM2EzN